Okna Nowogard

Okna PCV Nowogard ‒ nasza oferta

H.S.J + to przedsiębiorstwo o charakterze rodzinnym, którego historia sięga jeszcze lat 90. XX wieku. Przez wszystkie lata działalności zdobyliśmy zaufanie około 4,5 tysiąca klientów. Na montaż okien w Nowogardzie i innych miejscowościach na Pomorzu Zachodnim przez profesjonalną ekipę H.S.J + decydowali się do tej pory klienci indywidualni, którzy remontowali lub budowali swoje cztery kąty. Z naszej oferty okien w Nowogardzie i okolicach korzystali również m.in. właściciele firm budowlanych, dyrektorzy publicznych placówek edukacyjnych, a także prezesi spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Wszyscy niezwykle cenili sobie jakość montowanych okien, a także nasze doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy: od projektowania, przez montaż, po serwis gwarancyjny.

Okna Nowogard ‒ inwestycja na lata

Wierzymy, że okna od zaufanych producentów to gwarancja stolarki najwyższej jakości. Właśnie dlatego oferujemy okna PCV w Nowogardzie od znanych producentów: Salamander z Niemiec i polskiego Aluplast z Poznania. Decydując się na naszą ofertę montażu okien w Nowogardzie, możesz wybrać:

Okna PCV Aluplast serie Ideal 4000 i Ideal 8000

Stolarka okienka PCV Aluplast z serii Ideal 4000 i Ideal 8000 to 5- lub 6-komorowe okna z uszczelkami zewnętrznymi (odpowiednio 2 i 3) oraz rozwiązaniami zabezpieczającymi przed włamaniem. Ideal 4000 są oknami, które najlepiej wpisują się w styl nowoczesnej architektury, z kolei Ideal 8000 rekomenduje się do budownictwa pasywnego. 4000 ma szklenie o szerokości do 48 mm, a 8000 ‒ maksymalnie 52 mm.

Okna PCV Salamander z dwóch serii: BluEvolution82 i BluEvolution92. 

Co łączy okna obu serii? Charakterystyczne są dla nich: 6-komorowa budowa, blokada złego położenia klamki, mikrowentylacja (w przypadku 82 ‒ w rozwórce, w przypadku 92 ‒ w narożniku), 3 uszczelki oraz ukucie zapobiegające włamaniom, wyposażone w 6 punktów antywyważeniowych. Seria BluEvolution82 to profil klasy „B”, przeznaczony do montowania okien w Nowogardzie w budownictwie energooszczędnym. BluEvolution82 wypełnia szklenie o szerokości do 53 mm. Szersze o 8 mm jest szklenie w oknach serii BluEvolution92. To profile klasy „A” zaprojektowane z myślą o wstawianiu okien PCV (np. w miejscowości Nowogard) w budynkach pasywnych. Skrzydła mogą być proste lub półzlicowane i z ukrytym okuciem.

Okna PCV Nowogard ‒ dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta: bo warto stawiać na lokalnych przedsiębiorców! Od prawie 30 lat działamy w województwie zachodniopomorskim. Wprawdzie nasz główna siedziba mieści się w niewielkim Derkaczu, ale nasza fachowa ekipa montująca okna PCV w Nowogardzie pracuje nie tylko w miejscowościach nadmorskich, lecz także w Szczecinie, Gryficach i wielu innych. Gwarantujemy sprawdzony zespół, profesjonalną opiekę nad klientem i okna najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Okna PCV Nowogard - okna i drzwi od HSJ+

Kontrahenci z którymi współpracujemy