Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Referencje

Opinie o HSJ+
Referencje

Mówią o nas

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów zamieszczonymi poniżej. Firma HSJ+ jest ceniona za swój profesjonalizm i terminową realizację zleceń oraz dobrą organizację pracy. Do każdego zamówienia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, pamiętając jednocześnie o indywidualnych preferencjach każdego Klienta. Wszystkim odbiorcom naszych okien i drzwi zapewniamy najwyższej jakości produkty, profesjonalną opiekę posprzedażową oraz wieloletnią gwarancję

Referencje

Firma H.S.J+ reprezentowana przez Pana Sebastiana Szychulskiego w roku 2010 dokonała wymiany okien z PCV w naszych obiektach w wyznaczonym terminie. Całkowity koszt wykonanych robót wynosił 14.483,74 zł brutto.

Firma wykonała pracę w trakcie funkcjonowania naszej placówki, wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Wykonastwo robót cechuje fachowość, solidność i staranność.

Firma hsj+ jest dobrym partnerem, odpowiedzialnym i godnym polecenia dla innych placówek.

Wójt Gminy Przybiernów

Referencje

Firma HSJ Handel Materiałami Budowlanymi , derkacz 44, 72-121 Czarnoglowy, wykonała 2010 r. wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w Ośrodku Rehabilitacyjnow-Edukacyjno-Wychowawczym w Przybiernowie.

Współpraca układała się bardzo dobrze. Usługi zostały wykonane terminowo, bez usterek, zgodnie z zawartą umową. Prace firma wykonała w trakcie funkcjonowania placówki, co świadczy o wysokiej fachowości i profesjonalizmie.

Firma hsj jest godnym polecenia swoich wysoko jakościowo usług.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

Referencje

Mamy przyjemność wystawić firmie HSJ+ Handel Materiałami Budowlanymi reprezentowanej przez Pana Sebastiana Szychulskiego z siedzibą w Derkacz 44 referencje za dotychczasową współpracę.

Firma HSJ + terminowo, w sposób rzetelny i sumienny wywiązuje się z zawartych umów, spełniając także wymagania jakościowe.

W trakcie wykonywania prac montazowych Firma HSJ + stosuje nowoczesne i wydajne technologie. Wykonastwo robót cechuje fachowość poparta wieloletnim doświadczeniem. Zaangażowanie, kultura osobista, dobra organizacja pracy, dbałość o ład i porządek oraz solidność i terminowość zespołu fachowców sprawia, że firma HSJ+ jest odpowiednim i godnym polecenia partnerem.

Consteel Spółka z o.o.